TOZCAN TURİZM AŞ.

Bugün :        


 KURUMSAL
 
  KURUMSAL İLKELERİMİZ
   

  - Tozcan Turizm A.Ş hizmet kalitesini arttırmak için personeline kurumsal eğitimler hazırlar, bu eğitimleri sürekli kılar      ve ihtiyacı olan tüm donanımı sağlar.
  - Kurumumuz ve personelimiz, hizmetlerini belirlenen standartlara ve süreçlere uygun şekilde yürütür.
  - Müşterilerimizin beklentilerini de göz önünde bulundurarak hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi ilke edinir.
  - Çalışanlarımız, kurum personeli ile hizmetten yararlananlara karşı daima nazik ve saygılı davranır ve gerekli ilgiyi      gösterirler.
  - Kurum personeli gelişime açık, yaratıcı, öğrenmeye heveslidir ve hangi kademede çalışıyor olursa olsun, yaptığı işi      her gün daha iyi yapmaya çalışır.
  - firmamız kalite ve standartlarını en yüksek seviyeye çıkarma gayretini sürdürür, bunun yanında da sektördeki tüm      yenilik ve gelişmeleri takip ederek, uygulamaya koyar.
     
  KALİTE POLİTİKALARIMIZ
   

    Tozcan Turizm; ''Sınırsız Müşteri Memnuniyeti'' sağlamak esası üzerine kurulmuş ve bu amaca yönelik faaliyetlerde bulunur. Firmamız bu amacına ulaşmak için kurulduğu günden bu yana kurumsal olarak bir çok yeniliğe imzasını atmıştır.

   Firmamız ''Güvenli Ellerdesiniz'' ilkesi ve sloganıyla, güvenin, en önemli unsur olduğunu vurgulamakta ve bu güveni kazanmaya çalışmaktadır. Bu nedenle de güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir.
DDD
 
     
  KURUMSAL EĞİTİM POLİTİKAMIZ
     
Tozcan Turizm A.Ş olarak gelişen eğitim teknolojilerini ve yöntemlerini yakından izleyerek uygulamaya koymak, eğitim anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

   Sınırsız Müşteri Memnuniyetini' kendisine vazgeçilmez bir hedef olarak belirleyen firmamız, çalışanlarını, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini arttırmak amacıyla, belirli periyotlarda düzenlenen hizmet içi eğitim programlarına tabi tutmaktadır.

   Bu doğrultuda bünyemize katılmayı amaçlayan yeni takım arkadaşlarımızın, ilke ve kurallarımızın benimsetilmesi ve kusursuz bir şekilde uygulayabilmesi hedeflenmektedir.
COPYRIGHT 2013 POWERED BY KLAVUZ WEB
SİTEMİZ EN İYİ IE8 VE ÜZERİ 1024x768 ÇÖZÜNÜRLÜKTE İZLENİR...